Domů » Kniha návštěv
Jméno:
WWW:
Email:
Antispam:
18291519
 
(Opište kód z obrázku)
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Kamil
Autorova domovská stránka
Autorův email
Zdravím, prohlédl jsem si web a odcházím spokojen. Spousta parádních fotek a rád jsem se podíval i na záběry z některých míst v Dolomitech, které jsem také fotil. Ať se daří. Kamil
Petr Hlous
Kamile díky za zastavení a milá slova. Jsem poctěn Tvojí návštěvou. Již pár roků se rád vracím na Tvé stránky a obdivuji krásu světa, kterou dokážeš mistrně zachytit. Díky a ať se daří. Petr
Sukkub
Autorova domovská stránka
Autorův email
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce! :-D
Petr Hlous
Taktéž zdravím. Díky za uznání. Se trochu snažím zachytit tu krásu, kterou nám naše kouzelná zem nabízí. :-)
Daniel Delorme
Autorův email
Jsem již naprosto přesvědčen, že Martin Rak a Petr Hlous je jedna a ta samá osoba, nebo siamská dvojčata, které se od sebe nedokáží odtrhnout, neboť se mi upřímně nechce věřit, že by byli čeští fotografové tak nesamostatní a neoriginální..
Petr Hlous
Díky. Martin je talentovaný fotograf, takže jsem potěšen daným originálním příměrem:-). I méně zdatný pozorovatel dokáže vidět velké rozdíly mezi námi...
táta
Autorův email
ahoj synku cizí zemně i fotky z domova jsou krásné. cestování za krásami hor jistě vzušující ale na evani je také krásně!čau
Petr Hlous
Díky za zastavení. Na mnoha místech se najde něco krásného. Je dobré se vracet na stejná krásná místa, ale je potřeba poznávat i místa nová...:-)
Daniel Delorme
Autorův email
Při prohlížení webových stránek českých krajinkářů zažívám permanentní deja vu a přijde mi, že je stále obtížnější je od sebe navzájem rozeznat. Dokonalým příkladem toho, co se snažím říci by byla fotgrafie \\\"Mlhavé ráno\\\" a fotografie: http://500px.com/photo/48170684. Fotografie je povedená, ale mám trochu obavy kam to vede..
Petr Hlous
Děkuji za Váš názor. V tomto případě jsme byli s Martinem na společné výpravě na stejném místě a shodou okolností jsme zachytili prakticky stejnou scénu. Na ničem jsme se nedomlouvali. Jinak Vám musím dát za pravdu. Již několik měsíců vedeme podobné diskuze o tom, že vzniká málo opravdu originálních záběrů. V případě krajinné fotografie je to i trochu problém. Krajina se nemění tak rychle a na malém území se střetává příliš mnoho fotografů. Motivy se opakují a není opravdu jednoduché rozlišit, kdo je autorem.
Jirka Junek
Autorova domovská stránka
Autorův email
Slušný fotky (nejen) z Jizerek! Snad se tam někdy potkáme... ;-)
Dobrý světlo
Petr Hlous
Díky Jirko za kladné hodnocení. Jizerky jsou příliš rozlehlé, ale svět je malý, takže se potkat určitě můžeme. :-) Rovněž přeji dobré světlo.
KOM
Autorova domovská stránka
Autorův email
Konečně jsem se dokopal k aktualizaci svých stránek a dovolil jsem si do nich přidat odkaz na tvoje stránky.
Petr Hlous
Díky Kome, že jsi se dokopal aktualizovat svoje stránky a za vložení odkazu na ty moje. Máš pěkné stránky :-).
Jiří Komůrka
Autorova domovská stránka
Autorův email
Krásné a inspirující fotky! Ukládám si tě do oblíbených.
Petr Hlous
Díky Jiří za návštěvu a za uložení:-)
Honza Vaněček
Autorova domovská stránka
Autorův email
Pěkný stránky a vynikající fotky...klobouk dolů...přeju nadále spoustu podobných fotek a dobrý světlo
Petr Hlous
Díky Honzo za zastavení a za milá slova. Přeju rovněž spousty pěkných fotek a dobré světlo :-)
Kuba Mísař
Autorova domovská stránka
Autorův email
Dobrá stránka o fotografiích.
Petr Hlous
Díky Kubo :-)
Tomáš Moravec
Autorova domovská stránka
Autorův email
Vynikající fotky , taková galerie se hned tak nevidí.Přeji ti hodně dobrého světla vždy , když ti ho bude třeba.
Petr Hlous
Děkuji Ti Tomáši za zavazující hodnocení. Jen se cíleně toulám a koukám kolem sebe:-). Vždyť to znáš sám. Dobrého světla a nových nápadů není nikdy dost, ale naštěstí příroda dokáže stále a stále příjemně překvapit. Naštěstí :-)
Stepan
Autorův email
Dlouho jsem neviděl tak dobrý fotky. Je za tím vidět spoustu času v přírodě, a cit pro detail a okamžik a pusobí to jako bych to viděl živě. Prostě paráda.
Petr Hlous
Díky Štěpáne. Jsou za tím opravdu již stovky probdělých nocí, časných ranních vstávání a nepohody :-). Člověk se mnohokrát vrací na daná místa v naději, že ten okamžik, to dané ráno bude něčím výjimečné. Mnohokrát se nezadaří a tak jde jen o relax, ale když podmínky vyjdou, jsou to nezapomenutelné okamžiky, které se prostě musí vyfotit :-).
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace