Domů » O autorovi

O autorovi

Moje začátky aneb jak jsem se k fotografování dostal

Fotografování mě lákalo již od základní školy a chtěl jsem vždy stát na straně za objektivem. Prostě jsem toužil zachytit pomíjivé okamžiky nebo zajímavá místa, která na první pohled zůstávají neměnná, ale přesto již nikdy nebudou taková, jako byla v okamžiku zmáčknutí spouště fotoaparátu. Vyzkoušel jsem černobílou a barevnou klasickou fotografii, diapozitivy a v současné době využívám výhradně služeb digitální techniky.
Jsem převážně plachý a rád se sám toulám krásnou, rozmanitou a lidem vzdálenou krajinou. V místech, kde stále ještě trochu vládne příroda nad člověkem. Nejčastěji navštěvuji oblast našich severních pohraničních hor mezi Sněžkou a Sněžníkem (Děčínským) a vůbec nejoblíbenějšími místy jsou nepřístupné a vzdálené kouty Česko-Saského Švýcarska. Trávím zde hodně času a nachodím ročně stovky kilometrů. Kvalitní fotografie krajiny se prostě musí vychodit a člověk musí být na správném místě ve správný okamžik.

Věřím, že se vám fotografie budou líbit, a budete-li chtít, můžete mi na ně sdělit svůj názor.

Takže, někdy třeba na cestách naviděnou…

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace